• N’Fun, www

  Zlecenie wykonania liftingu strony internetowej dla tego klienta, skończyło się całkowicie nowym projektem opartym na Wordpress :) Na potrzeby tego projektu wykonaliśmy także rendering jachtu, oraz lifting logo. Całość została opatrzona sloganem reklamowym "Make My Daysailer" naszego autorstwa.
  _ nfunyacht.com
 • projekt małej łazienki

  Szybki projekt na lifting łazienki w Sopocie.
 • WokiWalkie, projekt

  Dla nowo otwartego bistro (Centrum Sopot - nowy dworzec), które dopiero rozpoczyna makaronową inwazję na Sopot ;) zaprojektowaliśmy letni ogródek. Koncepcję naszego projektu oparliśmy na stylu industrialnym z wykorzystaniem kolorystyki istniejącej w lokalu. Target naszego zleceniodawcy to głównie ludzie młodzi, którzy chcieliby przycupnąć w oczekiwaniu na swoje danie. Cały ogródek musi się zmieścić na 13 m2 i mieć sporą przepustowość. Jest to klasyczny Take-Away, gdzie potrawy serwowane są w kartonowym opakowaniu, które trzymamy w rękach. Uznaliśmy, że nie będzie tu potrzeby rozsiadania się, więc klienci do dyspozycji będą mieli tylko ławeczki i stoły, przy których mogą przystanąć i odłożyć na chwilę swoją potrawę, lub butelkę z napojem. Na potrzeby tego zlecenia, zaprojektowaliśmy dwa ciekawe meble, które zbudowane zostaną na bazie stalowej beczki, wykorzystywanej w przemyśle. Nie zabraknie oczywiście betonu, z którego wykonane zostaną donice na kwietniki. Całość składać się będzie z 9-ciu elementów: 3 x ławka, 3 x stół, 3 x kwietnik. Opcjonalnie jeśli tylko warunki techniczne pozwolą dodamy oświetlenie szeregowe. Na chwilę obecną projekt przechodzi fazę zatwierdzeń konserwatorskich i mamy nadzieję, że wkrótce zostanie zrealizowany.
 • Barviarnia

  Dla tego klienta zrobiliśmy aranżację oznakowania budynku.
 • 36m2, projekt

  Zaprojektowanie małej przestrzeni zawsze jest wyzwaniem. Na potrzeby tego wnętrza zaprojektowaliśmy wielofunkcyjny stół.