• WokiWalkie, projekt

    Dla nowo otwartego bistro (Centrum Sopot - nowy dworzec), które dopiero rozpoczyna makaronową inwazję na Sopot ;) zaprojektowaliśmy letni ogródek. Koncepcję naszego projektu oparliśmy na stylu industrialnym z wykorzystaniem kolorystyki istniejącej w lokalu. Target naszego zleceniodawcy to głównie ludzie młodzi, którzy chcieliby przycupnąć w oczekiwaniu na swoje danie. Cały ogródek musi się zmieścić na 13 m2 i mieć sporą przepustowość. Jest to klasyczny Take-Away, gdzie potrawy serwowane są w kartonowym opakowaniu, które trzymamy w rękach. Uznaliśmy, że nie będzie tu potrzeby rozsiadania się, więc klienci do dyspozycji będą mieli tylko ławeczki i stoły, przy których mogą przystanąć i odłożyć na chwilę swoją potrawę, lub butelkę z napojem. Na potrzeby tego zlecenia, zaprojektowaliśmy dwa ciekawe meble, które zbudowane zostaną na bazie stalowej beczki, wykorzystywanej w przemyśle. Nie zabraknie oczywiście betonu, z którego wykonane zostaną donice na kwietniki. Całość składać się będzie z 9-ciu elementów: 3 x ławka, 3 x stół, 3 x kwietnik. Opcjonalnie jeśli tylko warunki techniczne pozwolą dodamy oświetlenie szeregowe. Na chwilę obecną projekt przechodzi fazę zatwierdzeń konserwatorskich i mamy nadzieję, że wkrótce zostanie zrealizowany.
  • Candella, logo, www, sklep

    Nasza przygoda z firmą Candella zaczęła się od pomysłu na logo. Twórcy Candella mieli już dobry produkt, który trzeba było opakować, a my im w tym pomogliśmy. Na bazie nowego logo powstały etykiety, metki, etykiety, opakowania, wizytówki i materiały promocyjne. Kolejnym etapem był projekt strony internetowej zintegrowanej ze sklepem. Wszystkie nasze starania okazały się sukcesem docenionym przez klientów, a sam produkt nagrodzony w Mediolanie A'Design Awards.
    Zakres prac: logotyp / identyfikacja wizualna / analiza / projekt funkcjonalności / projekt graficzny / kodowanie HTML i CSS / wdrożenie CMS (WordPress) / wdrożenie platformy sklepu internetowego.