O nas

Jesteśmy rodziną projektantów

Naszą misją jest upiększanie tego co brzydkie i upraszczanie togo co skomplikowane. Jesteśmy wyznawcami zasady stosowania prostych form. Jeśli więc potrzebujesz projektanta lub po prostu konsultacji w dziedzinie sztuk wizualnych, to z chęcią pomożemy. Dobry projekt to podstawa, ale jeśli oczekujesz też realizacji, to dysponujemy również profesjonalną pracownią. W swojej karierze zawodowej możemy pochwalić się projektem zrealizowanym dla CKK Jordanki w Toruniu. Projekt identyfikacji i orientacji przestrzennej, zdobył aprobatę inwestora i uznanego hiszpańskiego architekta Fernando Menisa, autora projektu tego pięknego nagradzanego budynku. Projekt produktu firmy CANDELLA z Irlandii przy którym współpracowaliśmy zdobył w 2014 r. drugie miejsce w międzynarodowym konkursie A’Design Awards w Mediolanie.

Krzysztof foto

Krzysztof Pelpliński

DYREKTOR KREATYWNY

Projektuje prawie wszystko, programuje i wdraża. Od lat swoje umiejętności wykorzystuje głównie w branży internetowej. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się z klientami, którym z powodzeniem pomaga funkcjonować w świecie nowych mediów. Od lat współpracuje z agencjami promocyjnymi i pracowniami reklamowymi.

Specjalizacja:

Krzysztof jest specjalistą wdrożeń WordPress + WooCommerce. Zajmuje się projektowaniem logo i wzornictwem.

Ania foto

Ania Pelplińska

KIEROWNIK DZIAŁU PROJEKTÓW

Na co dzień pracuje w rodzinnej firmie reklamowej, gdzie nadzoruje pracę działu projektów. Jako historyk sztuki, uważa za swój obowiązek dbać o to by przestrzeń miejska pozostała możliwie piękna. Od lat dokłada wszelkich starań by prace, które wyjdą spod jej ręki cechowały funkcjonalność i estetyka.

Specjalizacja:

Ania zajmuje się projektami identyfikacji wizualnej, komunikacji i informacji zewnętrznej i wnętrz.