O nas

Jesteśmy projektantami!

Zajmujemy się projektowaniem, a naszą misją jest upiększanie tego co brzydkie i upraszczanie togo co skomplikowane. Jesteśmy wyznawcami zasady stosowania prostych form. Jeśli więc potrzebujesz projektanta lub po prostu konsultacji w dziedzinie sztuk wizualnych, to z chęcią pomożemy. Dobry projekt to podstawa, ale jeśli oczekujesz też realizacji, to dysponujemy również profesjonalną pracownią. W swojej karierze zawodowej możemy pochwalić się projektem zrealizowanym wspólnie z firmą MAT95 dla CKK Jordanki w Toruniu. Projekt identyfikacji i orientacji przestrzennej, zdobył aprobatę inwestora i uznanego hiszpańskiego architekta Fernando Menisa, autora projektu tego pięknego nagradzanego budynku.

Krzysztof foto

Krzysztof

Projektuje prawie wszystko, programuje, wdraża oprogramowanie. Od ponad dekady swoje umiejętności wykorzystuje głównie w branży internetowej. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się z klientami, którym z powodzeniem pomaga funkcjonować w świecie nowych mediów. Od lat współpracuje z agencjami promocyjnymi i pracowniami reklamowymi. Projekt produktu firmy CANDELLA z Irlandii przy którym współpracował zdobył w 2014 r. drugie miejsce w międzynarodowym konkursie A’Design Awards w Mediolanie.

Ania foto

Anna

Na co dzień pracuje w rodzinnej firmie reklamowej, gdzie nadzoruje pracę działu projektów. Jako historyk sztuki, uważa za swój obowiązek dbać o to by przestrzeń miejska pozostała możliwie piękna. Od lat dokłada wszelkich starań by prace, które wyjdą spod jej ręki cechowała wysoka jakość, funkcjonalność i estetyka. W ramach projektu OHANA zajmuje się projektami identyfikacji wizualnej, komunikacji i informacji zewnętrznej i wnętrz.